SZKOLENIA I KONFERENCJE | SZKOLENIA DLA PRR


Szkolenia dla PRR


Archiwalne

2007-11-05

Promocja projektów PIW EQUAL. Techniki public relations, skuteczne kampanie informacyjno-promocyjne, lobbing oraz psychologia wywierania wpływu i skutecznej perswazji.

Warszawa

Warsztaty "Promocja projektów PIW EQUAL. Techniki public relations, skuteczne kampanie informacyjno-promocyjne, lobbing oraz psychologia wywierania wpływu i skutecznej perswazji" przeprowadzi firma Art&Media Productions Piotr Gembarowski. Ich celem jest wsparcie Partnerstw w przygotowaniu i prowadzeniu skutecznych działań informacyjno-promocyjnych i upowszechniających oraz tworzeniu medialnego wizerunku projektów i ich rezultatów.

więcej
2007-05-10

Szkolenie - Prawo podatkowe a realizacja projektów finansowanych z funduszy strukturalnych UE. 10 maja 2007.

Warszawa

Szkolenie obejmowało szczegółowe zagadnienia dotyczace kwestii finansowych związanych z realizacją projektów UE (podatek dochodowy od osób fizycznych i prawnych otrzymujących wynagrodzenie z tytułu świadczonej pracy lub usług w programach finansowanych z funduszy strukturalnych; podatek od towarów i usług w projektach finansowanych z funduszy strukturalnych Unii Europejskiej ).

więcej
2007-04-01

Cykl szkoleń - Prezentacje i wystąpienia publiczne. Kwiecień-maj 2007.

Warszawa

Prezentacje to element niezwykle istotny projektów EQUAL. Przygotowany cykl szkoleń miał na celu zwiększenie skuteczności komunikacyjnej podczas wystąpień publicznych.

więcej
2007-03-01

Cykl szkoleń - Jak przekonywać do swojego projektu. Marzec 2007.

Warszawa

Podczas szkoleń położono nacisk na zaznajomienie słuchaczy z pojęciami, technikami i narzędziami perswazyjnymi, ułatwiającymi skuteczne oddziaływanie i przekonywanie do własnych racji i idei.

więcej
zobacz wszystkie